پکیج دوربین مداربسته

پکیج دوربین مداربسته

پکیجهای دوربین مداربسته به مجموعه چند دوربین مداربسته دستگاه دی وی ار و تجهیزات جانبی مانند سیم و کابل آداپتور ( منبع تغذیه ) هارد و فیش های BNC و فیش آداپتوری میگویند که با توجه نیاز مشتری و مکان مورد نظر برای نصب بر اساس کارشناسی انجام شده تعریف میگردد .

 

در دوربین مداربسته با توجه به محلی که میخواهیم دوربین قرار دهیم نوع دوربین مشخص میشود ، مانند دوربین بولت یا دوربین دام که بیشترین مصرف را در پکیج دوربین مداربسته دارند و این به این معنا نیست که در پکیج ها حتما باید از یک مدل دوربین استفاده کرد .

 

نکته مهم در خرید دوربین مداربسته

مسئله دیگر در دوربین مداربسته طول مدتی است که مشتری میخواهد تصاویر ضبط شده خود را در دستگاه دی وی ار داشته باشد تا در صورت لزوم بتواند به عقب برگردد و تصاویر را بازید کند که این مسئله هم نیاز به کارشناسی دارد که ما در دوربین مارکت این خدمت را به تمام مشتریان ارائه میدهیم .

ما در دوربین مارکت مجموعه ای وسیع از انواع دوربین ها مانند دوربین مدار بسته دام ، دوربین مدار بسته بولت ، دوربین مدار بسته ای پی و … را در برند های مختلف مانند دوربین مدار بسته داهوا و دوربین مدار بسته هایک ویژن و دوربین مدار بسته ارزان را جمع اوری کردیم .

پکیج دوربین مدار بسته
در مجموعه دوربین مارکت انواع مختلفی دار مانند دوربین مداربسته برنزی ، پکیج دوربین مداربسته نقره ایی و پکیج دوربین مداربسته طلایی قابل ارائه میباشد . تفاوت این پکیج ها در نوع دوربین های مصرف شده ، دستگاه دی وی ار و تجهیزات مصرفی آن است که با توجه به نیاز مشتری انتخاب میشود .

تکنولوژی در دوربین مداربسته

تکنولوژی دوربین مداربسته مدل های مختلفی دارد مانند دوربین مداربسته انالوگ AHD ، HDCVI،TVI که روی بستر کابل کواکسیال سیگنال جابه جا میشود تکنولوژی دیگر دوربین مداربسته آی پی است که اولین تفاوت نسبت به مدل های قبل بستر جا به جایی دیتا آن است که روی کابل شبکه میباشد.

نوع دیگر تکنولوژی دوربین مداربسته بی سیم میباشد که با سیستم هایی مانند wifi کار میکند . اگر بخواهیم از نظر قیمتی این مدل از دوربین مداربسته ها را برسی کنیم در دوربین هایی که در بستر کابل کواکسیال کار میکنند جزو دسته دوربین مدار بسته ارزان میباشند و دوربین مداربسته آی پی نسبت به مدل های دیگر از قیمت بالاتری برخوردارند . جهت مشاوره و خرید تجهیزات و انواع پکیج های دوربین مداربسته با ما تماس بگیرید