جدیدترین دوربین های مداربسته

شرکت هانیول جدیدترین دوربین های مداربسته تحت شبکه سری equIP را با طراحی جدید و کیفیت تصویر بسیار بالاتر در نور فوق العاده کم (ultra-low light) به بازار معرفی کرد. جدیدترین دوربین مداربسته equIP هانیول با طراحی ساده و ویژه که بشکلی ساده تر قابل نصب و راه اندازی هستند برای راهکارهای حفاظت ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

دوربین مداربسته سری equIP
این سری دوربین مداربسته با بروزترین تکنولوژیهای موجود، بالاترین رزولوشن ممکن، بهینه سازی پهنای باند بهتر و تحلیلگر ویدئویی داخلی دوربین مداربسته روانه بازار خواهند شد. استفاده از کدک H.265 باعث می شود دوربین های مداربسته هزینه ذخیره سازی و نگهداری فایلهای ویدئویی را بدون کاهش کیفیت تصویر، بهینه سازی و کاهش دهند و مصرف پهنای باند دوربین مداربسته را به کمترین میزان ممکن برساند.

معرفی دوربین مدار بسته

نرم افزار تحلیلگر ویدئویی داخلی Xtralis Intrusion Trace مورد استفاده در این سری دوربین مداربسته شرکت هانیول می تواند دقت و واکش دوبین مداربسته را افزایش دهد و به کاربران در کاهش ضرر مالی یا رفع محدودیتهای کسب و کار کمک نماید.

دوربین های مدار بسته

دوربین مداربسته سری equIP بشکلی طراحی شدند تا در موارد امنیتی حرفه ای برای حفاظت ساختمانها بشکلی ساده نصب و راه اندازی و مورد استفاده قرار گیرند. این سری جدید قادرند با اتصال به سیستم های هانیول به ایجاد اکوسیستمی یکپارچه با راهکارهای نظارت تصویری هانیول کمک کنند. به پیشنهاد Honeywell این سری دوربین مداربسته گزینه های مناسبی برای ساختمانهای صنعتی، زیرساختها، انرژی، آموزشی، دولتی و بانکها خواهند بود.

سیستم امنیتی یکپارچه ساختمانهای مرتبط

بگفته مدیر تولید جهانی محصولات تصویری هانیول هدف از تولید سری جدید دوربین های مداربسته این شرکت ایجاد محصولاتی با قابلیت اتصال به سیستم های ساختمانهای مرتبط و اتصال به شبکه موجود راهکار نظارت تصویری هانیول است. از نیازهای اساسی امروز کاربران ، اتصال و یکپارچه سازی تجهیزات و راهکارهای تحت شبکه با سیستم امنیتی فعلی سازه های حیاتی است.

دوربین های مدار بسته بولت equIP هانیول

مشخصات سری دوربین های مداربسته سری equIP هانیول
رزولوشن ۱۲ مگاپیکسل ۴K Ultra HD در دوربین مداربسته تحت شبکه باکس
دوربین مداربسته تحت شبکه بولت با سیستم نور دید در شب IR
دوربین  مداربسته تحت شبکه مینی دام با سیستم نور دید در شب IR فضای آزاد
دوربین مداربسته تحت شبکه چشم ماهی ۶ مگاپیکسلی با سیستم نور دید در شب IR فضای آزاد / فضای اخلی
دوربین مداربسته تحت شبکه PTZ WDR با رزولوشن ۲ مگاپیکسل و قابلیت زوم اپتیکال ۳۰x
از ویژگیهای نرم افزاری دوربین های مداربسته سری equIP
جهت یابی سه بعدی (۳D) در دوربین  مداربسته PTZ چرخشی
میکروفن های درونی برای دوربین مداربسته فضای داخلی با دقت بالا
پشتیبانی از ONVIF Profile S , G
قابلیت سازگاری و یکپارچه سازی با NVR ها و VMS هایی مثل MAXPRO، HUS، DVM و NVR های سری Performance
سازگاری با VMS و NVR شرکتهای دیگر