درباره ما

درباره ما

به نام یزدان پاک

شرکت توسعه فن آوری تژ برتر از سال ۱۳۸۲ کار خود را به عنوان متخصص ، مشاور ، طراح و مجری سیستم های دوربین مداربسته شروع نمود و در پروژه های بزرگ بسیاری همچون وزارتخانه های ( کشور ، راه و ترابری ، آموزش و پرورش ، بهداشت  درمان و آموزش پزشکی ، دادگستری و آموزش عالی ) سازمان های ( برنامه و بودجه کشور ، هدفمند سازی یارانه ها ، مرکز آمار ایران ، نقشه برداری و زمین شناسی و اکتشافات معدنی ) بانک های ( صادرات ، مسکن ، ملت و شهر ) سفارتخانه ها و تعداد بیشماری از کارخانجات صنعتی و تولیدی کشور به عنوان طراح ، مشاور و مجری فعالیت نموده است .

 

با توجه به گسترش پر سرعت صنعت دوربین مداربسته در ایران از سال ۱۳۸۴ برند DTEXX و از سال ۱۳۸۹ برند AXON را به صورت انحصاری در ایران عرضه و به صورت گسترده در سطح ایران توزیع نموده و همچنان پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن محصولات را عهده دار می باشد .

 

با توجه به رونق تولید در چند سال گذشته ، شرکت توسعه فن آوری تژ برتر از سال ۱۳۹۴ شروع به تولید دوربین های مداربسته خود ، بدست توانمند جوانان ایرانی نموده است و تلاش جهت بهبود کیفیت و افزایش خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است .

 

امروزه طیف وسیعی از انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه ( IP ) و همچنین آنالوگ نسل جدید ( HD ANALOG ) توسط شرکت توسعه فن آوری تژ برتر تولید شده و در پروژه های مختلف ملی ، صنعتی ، اداری و مسکونی استفاده می گردد . تلاش هرروزه ما افزایش سطح کیفیت محصولات و همچنین سطح رضایت مندی مشتریان که همانا پشتیبانان اصلی تولید در کشور می باشند بوده و امیدواریم بتوانیم بزودی سطح تولید را از حد مرز های کشور عزیزمان فراتر بوده و وارد عرصه صادرات به کشور های دیگر نیز گردیم . به امید آن روز …

 

وب سایت و فروشگاه اینترنتی دیتکس عملا درگاه ارتباط مستقیم شرکت با تمامی مشتریان عزیز و گرامی می باشد که می تواند اطلاعات محصولات و قیمت کالاها را مستقیما از وب سایت شرکت دریافت نموده و در صورت نیاز اقدام به خرید اینترنتی نمایند همچنین نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را مستقیما به شرکت منتقل نمایند . ضمن اینکه در صورت نیاز به نصب و راه اندازی می توانند موضوع پروژه و یا پلان مکان را برای شرکت ارسال نمایند و یا از طریق تماس با شرکت جهت بازدید و زمان و شرایط نصب هماهنگی های لازم را بنمایند . همچنین در صورت نیاز به استفاده از خدمات پس از فروش و ضمانت کالاها ، کلیه امور از طریق وب سایت شرکت قابل پیگیری می باشد .

 

 

چشم انداز

 

تولید و عرضه بروزترین محصولات و کاربردی ترین فن آوری های دوربین مداربسته با عالیترین کیفیت و برترین خدمات پس از فروش در ایران 

 

منشور اخلاقی

 

مدیر عامل شرکت خود را در قبال تمامی مشتریان و همکاران مسئل دانسته و تمام تلاش خود را در جهت تامین رضایت صد در صدی آنان خواهد نمود و در سطح کلان خود را در همه زمینه ها مسئول و پاسخگو می داند .

همکاران شرکت صداقت را قبل از هر موضوع دیگری مبنای کار خود قرار می دهند .

همکاران شرکت رعایت ادب و احترام را سرلوحه تمامی امور خود قرار خواهند داد .

همکاران شرکت نهایت تلاش خود را در جهت ارائه عالیترین و با کیفیت ترین محصولات به مشتریان خواهند نمود .

همکاران شرکت ارائه برترین خدمات بدون هیچ کم و کاستی را به مشتریان تضمین می نمایند .

همکاران شرکت هیچ موضوعی را بالاتر و مهمتر از پاسخگو بودن به تک تک مشتریان شرکت ندانسته و در تحقق این مهم نهایت تلاش خود را می نمایند .

شرکت توسعه فن آوری تژ برتر خود را متعهد به بکارگیری افراد اخلاق مدار و همچنین استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در جهت تولید برترین محصولات جهت ارائه به مشتریان گرامی می داند .

 

ماموریت

 

آموزش همکاران شرکت در جهت توسعه توانمندیهای مربوط به دانش فنی ، ایمنی ، بهداشت و حفظ محیط زیست در جهت ارتقا کیفیت محصولات تولیدی و خدمات ارائه شده به مشتریان

تلاش در جهت بهبود بهداشت روانی محیط کار و ایمن سازی سیستم ها و نحوه انجام فعالیت ها به منظور کاهش و کنترل مخاطرات شغلی همکاران در جهت ارائه خدمات بهتر و دقیق تر به مشتریان شرکت

تلاش در جهت بهبود کیفیت محیط زیست و کاهش آلودگی محیطی و صوتی با تلاش در مصرف بهینه انرژی و عدم استفاده از آلاینده های محیط زیست 

بالابردن کیفیت تولیدات و خدمات شرکت به منظور ایجاد آرامش روانی برای مشتریان و عدم استرس و نگرانی ایشان در ارتباط با خدمات پس از فروش

تلاش در جهت کسب مهارتهای نوین مدیریتی در راستای افزایش بهره وری و کارایی شرکت جهت کسب رضایتمندی بیشتر مشتریان

 

گارانتی

 

کلیه محصولات DTEXX به همراه کارت ضمانت طلایی ۲۴ ماهه خدمت مشتریان عرضه می گردد و طی این مدت کلیه مشکلات فنی تمامی محصولات دیتکس بدون هزینه بر طرف شده و تقدیم مشتریان عزیز می گردد . جهت استفاده از ضمانت تنها ارائه کارت ضمانت دیتکس که دارای شماره سریال موجود روی برجسب دوربین و هولوگرام شرکت می باشد به همراه تاریخ معتبر کفایت می نماید و نیازی به جعبه دستگاهها نمی باشد .

کلیه محصولات AXON نیز دقیقا با شرایط ذکر شده دارای یکسال ضمانت می باشند .

خدمات پس از فروش شرکت نیز ۵ سال پس از اتمام ضمانت محصولات می باشد که در این مدت به ازای تعمیرات صورت گرفته هزینه دریافت خواهد گردید . اگر در طی دوره خدمات پس از فروش نیاز به تعویض کامل محصول باشد به اندازه مدت کارکرد محصول به نسبت قیمت روز آن هزینه دریافت می گردد و محصول جدید به همراه ضمانت جدید تحویل مشتری خواهد گردید .